Zymft for you!

Marzysz o swojej burgerowni?
Chcesz prowadzić restaurację we współpracy ze sprawdzoną marką, ale nie wiesz, jak zostać franczyzobiorcą, i to wszystko trochę Cię przeraża? Jeśli tak, właśnie wychodzimy Ci naprzeciw .

Dlaczego warto?

Pomysł na biznes

Najlepsze franczyzy to te, które dają Ci możliwość skorzystania ze sprawdzonego pomysłu na biznes. Minimalizujesz ryzyko, maksymalizujesz zyski!

Gotowy Know-How

Wybierając franczyzę, wybierasz doświadczenie i kompetencje. Dostajesz od nas gotowy know-how. Pokażemy Ci, jak założyć restaurację krok po kroku.

Mobilna przestrzeń

Jako nasz franczyzobiorca zyskujesz ruchomy biznes – to ogromna zaleta, bo swój lokal możesz przenieść w inne miejsce, jeśli pierwotna lokalizacja okaże się nietrafiona.

Przyjazne partnerstwo

Oferujemy współpracę na zasadach fair play, wsparcie i przystępne opłaty franczyzowe.

Co zyskasz?

  • Po pierwsze i najważniejsze: będziesz mógł działać, tworzyć swój lokal i rozwijać się pod marką Zymftu.
  • Po drugie: będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie operacyjne na każdym kroku (oferujemy m.in. projekt technologiczny, pomoc we wdrożeniu systemu HACCP, a także projekt aranżacji wnętrza oraz – gdybyś potrzebował przeróbek – wsparcie ze strony naszego architekta).
  • Po trzecie: przeprowadzimy szkolenia dla Ciebie jako właściciela i dla Twojego zespołu – przekażemy Wam nasz know-how i nauczymy Was działać w oparciu o nasze standardy obsługi.
  • Po czwarte: damy Ci dostęp do bazy sprawdzonych dostawców i producentów oferujących konkurencyjne ceny towarów i artykułów spożywczych, a także dostęp do grafik i materiałów marketingowych do wykorzystania przy promocji lokalu.
  • Wreszcie, po piąte: pomożemy Ci pracować z użyciem systemu POSbistro.

Pakiety franczyzowe

Cube 2 go

Zymft Cube2go to system dwóch przenośnych kontenerów do prowadzenia małej gastronomii, gdziekolwiek zechcesz. Świetny wybór pod kątem burgerowni typu „take away” z ofertą soft drinków lub Strefą Zero.

Cube 4 you

Zymft Cube4you to system czterech przenośnych kontenerów do prowadzenia restauracji wszędzie, gdzie zechcesz. Opcja dla osób, które chcą prowadzić burgerownię typu „grill and chill” ze strefą piw kraftowych.

Szybkie fakty

10-15 tyś.

Opłata licencyjna

Opłata licencyjna – początkowa jednorazowa opłata za know-how.

2600 zł

Opłata franczyzowa

Opłata franczyzowa – to miesięczny koszt utrzymania jednego pracownika

6m-cy

6 m-cy zwrotu z inwestycji

Tyle potrzeba czasu, by Twoja inwestycja we franczyzę się zwróciła.

12 500 burgerów

Koszty Inwestycji

Gdy tyle sprzedasz, zwróci Ci się inwestycja w Cube4you .

Finansowanie

Finansowanie to częsty problem dla wielu przedsiębiorców. Dysponujemy pakietem usług wspomagających dla nowych przedsiębiorców i tych którzy rozwijają już istniejący biznes.

Leasing już od 10 % wpłaty własnej nawet na 5 lat. W celu uzyskania większej ilości informacji skontaktuj się z nami .