It’s all about… grill

Od początku wiedzieliśmy, że jeśli Zymft ma wypalić, to wszystko, co Wam podamy, musi być smaczne, świeże i oryginalne. Postawiliśmy na burgery i dania z grilla, ale dalekie od idei fast foodów.
Mamy kilka zasad, których nigdy nie złamiemy:
1. Sercem Zymftu jest grill opalany drewnem.
2. Do naszych dań wykorzystujemy tylko świeże, codziennie dostarczane produkty.
3. Nie lubimy nudy, dlatego do oferty wprowadzamy nowe burgery: już w 2013 roku wzbogaciliśmy ją m.in. o burgera meksykańskiego, włoskiego i hawajskiego, a w ostatnim czasie dodaliśmy wegetariańskiego i wegańskiego.
4. Nie tolerujemy ściemy! – wszystkie dania przygotowujemy na Waszych oczach.
I wreszcie: my też jemy w Zymfcie, bo jedzenie z Zymftu nam smakuje!

Beer in the garden

Naszym zdaniem na kulinarnej mapie każdego miasta powinno znaleźć się miejsce, gdzie można dobrze zjeść, wypić i zrelaksować się w przyjemnej atmosferze. Takie miejsce chcieliśmy stworzyć! Mamy nadzieję, że nam się udało. W tajemniczym ogrodzie możecie pośmiać się, pogadać, pomyśleć, zjeść coś dobrego i popić doskonałym piwem: kraftowym, regionalnym, polskim, zagranicznym…
czego dusza zapragnie .

Beer in the garden

Naszym zdaniem na kulinarnej mapie każdego miasta powinno znaleźć się miejsce, gdzie można dobrze zjeść, wypić i zrelaksować się w przyjemnej atmosferze. Takie miejsce chcieliśmy stworzyć! Mamy nadzieję, że nam się udało.
W tajemniczym ogrodzie możecie pośmiać się, pogadać, pomyśleć, zjeść coś dobrego i popić doskonałym piwem: kraftowym, regionalnym, polskim, zagranicznym…
czego dusza zapragnie .

Team

Wiemy, że dobry zespół to połowa sukcesu.
Ludzie są ważni! Obecnie Zymft tworzą: Bartek (właściciel), Rafał, Aga, Patryk, Asia, dwie Ole, Tomek, Monia, Kuba, Maja, Martyna, Damian, Ewa, Dawid i Henio. Pracujemy ze sobą już kawał czasu i stawiamy na dobre relacje. Lubimy się i lubimy spędzać ze sobą czas także poza Zymftem. Mamy nadzieję, że nasze nastawienie do siebie i do pracy przekłada się na przyjazną atmosferę, którą u nas czujecie!

Dołącz do zespołu

Bądź współtwórcą historii